НЕСТАНДАРТНЕ ВИХОВАННЯ

13.02.2016 18:20

       11 – 12 лютого 2016 року викладачі іноземної мови Людмила Лішук та Людмила Кравчук продемонстрували колегам нестандартні форми проведення виховних заходів: годину спілкування-концерт та годину спілкування-відкриття, присвячені Дню Святого Валентина.

       Під час заходів педагоги, при активній участі своїх вихованців, вирішували багато завдань: ознайомлювали учнів з традиціями святкування свята у різних країнах світу, стимулювали учнів до пошуку цікавої інформації, виховували прагнення краще пізнати один одного, розвивали уяву та мовлення, формували дружні стосунки серед учнів, заохочували до вивчення іноземних мов тощо.

       Учні були постійно в русі: перекладали прислів’я та приказки з англійської на українську мову, трактували їх значення, декламували вірші різними мовами світу, співали тими ж самими мовами гарні пісні, навчались мистецтву виготовлення «валентинок», змагались у конкурсах та вікторинах, пригощали усіх присутніх печивом, яке вони виготовили під час виробничого навчання та ін.

       Підводячи підсумок свого заходу педагоги  виразили спільну думку, що подібні заходи розвивають в учнів навички вільного спілкування, пробуджують творче мислення та креативність.