Принципи прихованого рабства

27.11.2018 11:59

       1. Економічний примус рабів до постійної роботи. Сучасний раб змушений працювати без зупинки до смерті, так як коштів, зароблених рабом за один місяць, вистачає, щоб оплатити житло за один місяць, їжу за один місяць і проїзд за один місяць. Оскільки грошей вистачає у сучасного раба завжди тільки на один місяць, сучасний раб змушений працювати все життя до смерті. Пенсія також є великою фікцією, так як раб-пенсіонер віддає всю пенсію за житло і їжу і у раба-пенсіонера не залишається вільних грошей.

       2. Другим механізмом прихованого примусу рабів до роботи є створення штучного попиту на псевдопотрібні товари, які нав'язуються рабу за допомогою тв-реклами, піару, розташування товарів на певних місцях магазину. Сучасний раб залучений в нескінченну гонку за «новинками», а для цього змушений постійно працювати.

       3. Третім прихованим механізмом економічного примусу сучасних рабів є кредитна система, з «допомогою» якої сучасні раби все більше і більше втягуються в кредитну кабалу, через механізм «позичкового відсотка».

       4. Четвертим механізмом примусу сучасних рабів до праці на прихованого рабовласника є міф про державу. Сучасний раб вважає, що працює на державу, але насправді раб працює на псевдодержаву, так як гроші раба надходять в кишеню рабовласників, а поняття держави використовується, щоб затуманити мізки рабів, щоб раби не задавали зайвих запитань типу: чому раби працюють все життя і залишаються завжди бідними?; чому раби не мають частки прибутку?; кому конкретно перераховуються гроші, виплачені рабами у вигляді податків?

       5. П'ятим механізмом прихованого примусу рабів є механізм інфляції. Зростання цін при відсутності росту зарплати раба забезпечує приховане непомітне пограбування рабів. Таким чином, сучасний раб зубожіє все більше і більше.

       6. Шостим прихованим механізмом приму раба до безкоштовної праці є позбавлення раба коштів на переїзд і покупку нерухомості в іншому місті або іншій країні. Цей механізм змушує сучасних рабів, практично, працювати на одному містоутворююче підприємстві та «терпіти» кабальні умови, так як інших умов у рабів просто немає і втекти рабам нема на що і нікуди.

       7. Сьомим механізмом, який змушує раба безкоштовно працювати, є приховування інформації про реальну вартість праці раба, реальної вартості товару, який створив раб. І частки зарплати раба, яку забирає рабовласник через механізм бухгалтерського нарахування, користуючись необізнаністю рабів і відсутністю контролю рабів над додатковою вартістю, яку рабовласник забирає собі.

       8. Восьмим механізмом для того, щоб сучасні раби не вимагали своєї частки прибутку є замовчування фактів розграбування по кишенях рабовласників ресурсів, які були створені численними поколіннями рабів на протягом тисячолітньої історії.

       9. Щоб раби навіть не замислювалися про те, що можна жити інакше, їх загнали в густо населені місця - міста, позбавивши їх можливості жити на землі і забезпечувати себе самим. Їм стали нав'язувати і вкорінювати в них неправдиві образи (багато грошей, мода, шопінг, круті тачки, айфон, айпад і т. Д.), прищеплювати їм штучно створені цінності і відводити їх подалі від істини.

       (За матеріалами Інтернету)