ПРО ЗАЛЕЖНОСТІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

30.06.2017 19:37

 

    На рік? А на три місяці з людиною, яка 29 років в училищі віддано працювала? Тільки за те, що для неї власні честь та гідність - не пустий звук? Таке нововведення зробив директор Луцького ВПУ. Правильно, бо 2 роки тому цей навчальний заклад став його "власністю". Йому кажуть: "Це не законно", а він: "Я так хочу". Йому - рішення суду "Іменем України!", а він: "Я так не хочу!"

    Ні, друзі, тепер хто працює у "дев`ятій бурсі", той у цирку не сміється.

 

    ВолиньPost

    Луцьких освітян хочуть зробити залежними

    22 червень, 13:18

www.volynpost.com/news/91771-luckyh-osvitian-hochut-zrobyty-zalezhnymy--deputat

    Через підписання контрактів на короткий термін освітян ставлять в залежність від чинної влади. Про це заявила депутат Луцької міської ради, донедавна голова депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови Алла Надточій, – пише Волинь нова.

    Занепокоєння викликає та обставина, що цього року вже 5 контрактів, підписаних новою начальницею управління освіти Зіновією Лещенко із чинними завідувачами садочків та з кількома директорами шкіл, продовжили лише на рік.

    Це виглядає щонайменше дивно, оскільки за попереднього міського голови Миколи Романюка контракт підписували терміном на рік лише з новопризначеними керівниками в якості своєрідного випробувального терміну. А коли людина вже попрацювала і не мала стягнень, попереджень, то продовження контракту відбувалось не менш ніж на три, а то й на п’ять років. У цьому році тільки в садочках на підписання контрактів очікують 15 завідуючих, а також 16 директорів шкіл, – йдеться в публікації.
    «Що це за ставлення до людей? Як можна планувати своє життя, бюджет, відпочинок, майбутнє дітей, якщо ти навіть не знаєш, що буде через рік?» — говорить Алла Надточій.

    Але найбільша проблема полягає в тому, що, ймовірно, нинішня міська влада на чолі з в. о. міського голови Ігорем Поліщуком цю ситуацію хоче використати з метою впливу на результат виборів міського голови. Адже працівники садочків, шкіл — це та категорія лучан, яка має авторитет серед виборців. Через підписання короткострокових контрактів можна вимагати від завідуючих та директорів певного впливу на батьків і, як наслідок, «правильних» результатів, – додає Надточій.

    Депутат Алла Надточій звертається до тимчасового керівництва міста та просить поважати освітян. Крім того, вона обіцяє здійснювати постійний контроль за процесом продовження трудових контрактів та інформувати про це громадськість.