ВІЧНА ПІСНЯ БАРВ І КОЛЬОРІВ, НЕПОВТОРНА МУЗИКА НАТХНЕННЯ

30.03.2016 17:44

       З 28 по 30 березня 2016 року в бібліотеці училища відбулась виставка картин, малюнків та виробів декоративного мистецтва «Музика барв і кольорів», яку організували вихованці гуртка «Мозаїка барв» під керівництвом Зої Литвин.

       Починаючи захід Зоя Литвин наголосила: «Людину, яка займається творчістю, вирізняє глибокий погляд, сповнений вогниками. Мабуть, так сяє Божа іскра». 

       Також вона розповіла про те, що на заняттях гуртка її вихованці знайомляться з методикою малювання на вощеному папері, з видами писанок та способами їхнього розпису, виготовляють і оздоблюють карнавальні маски, творять рослинні композиції, складають фігурки з паперу – оригамі.

       Вихованці гуртка неодноразово ставали переможцями різних конкурсів малюнку, зокрема: «Я хочу жити в якісному світі», «Посміхнемось щиро Вишні», «Таланти третього тисячоліття», «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу», «Охорона праці очима дітей». Протягом лише цього навчального року учень 12 групи Артем Кухарчук зайняв I місце в конкурсі «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» у номінації «Художники» за роботу «Захистимо Україну», Катерина Мацюк, учениця 38 групи, зайняла III місце у конкурсі «Я хочу жити в якісному світі» з роботою «Я споживаю українське» в номінації «Я пізнаю якісну продукцію» тощо. 

       Отже, ілюстрована виставка «Музика барв і кольорів» продемонструвала відвідувачам багатство українського національного живопису, стимулювала увагу, фантазію, естетичний смак, любов до мистецтва та виховувала в учнів уважність, допитливість, почуття прекрасного, національну гордість, любов до рідного краю.