Про училище

 

       Державний професійно-технічний навчальний заклад "Луцьке вище професійне училище", в якому я працюю вже більше 28 років, було засновано 24 травня 1966 року на виробничій базі Луцького машинобудівного заводу.

       1 вересня 1966 року в училищі, яке тоді розміщувалось по вул. К. Лібкнехта, 26, пролунав першій дзвоник і за парти сіли 360 юнаків і дівчат, які почали навчатись за професіями: "Токар", "Фрезерувальник", "Слюсар-складальник" та "Слюсар-інструментальник".

       З 1983 року другим базовим підприємством став ДПЗ-28, за кошти якого і був збудований сучасний комплекс училища. Було створені добрі умови для навчання і відпочинку учнів: навчальний комплекс з просторими, світлими кабінетами, лабораторії та майстерні, оснащені новітнім обладнанням, актова та спортивна зали, їдальня, спортивний майданчик та дев'ятиповерховий гуртожиток.

       У 1984 році училище було реорганізоване в середнє, що дало можливість учням разом з робітничою кваліфікацією отримувати середню освіту. В 1993 році наш заклад став вищим професійним училищем і розпочав підготовку молодших спеціалістів.

       За  50 років в училищі підготовлено понад 23 тисячі кваліфікованих робітників та більше тисячі молодших спеціалістів з 4-х спеціальностей.

     Для учнів в училищі створені всі умови для заняття спортом, технічною творчістю, художньою самодіяльністю тощо. Створена і працює система позаурочної виховної діяльності учнів, як цілісний педагогічний процес формування і розвитку особистості на основі органічної єдності з навчальним процесом. Стали традиційними Шевченківські дні, конкурси фахової майстерності та художньої самодіяльності, вечори запитань та відповідей на правову тематику, спортивні змагання, зустрічі з бійцями АТО, заходи до знаменних дат української та світової культури та багато іншого.

       Славні , багаторічні традиції колектив училища продовжує і сьогодні. Підтвердженням цього є неодноразові перемоги в обласних олімпіадах, конкурсах фахової майстерності, художньої самодіяльності, мистецьких конкурсах, обласних та міських спортивних змаганнях.